Kvaliteetse betoonkonstruktsiooni saavutamiseks on oluline nii betoonisegu kui tarne kvaliteet. Betoonisegude tarnel tuleb tagada segu homogeensus, mis saavutatakse segurautode ehk mikserite kasutamisega.

AS Framm mikserid mahutavad kuni 7 m3 betoonisegu. Mikserid on varustatud betoonirenniga betooni mahalaadimiseks / paigaldamiseks ning renniga on võimalik paigaldada betooni kuni 4m kaugusele.

Nõudlikuma betoonivalu korral pakume betoonipumbaga varustatud segurautot ehk pumi, mille mahutavus on kuni 5 m3. Pumi kasutatakse väiksemamahuliste pumpamistööde juures kuid võimaldab samas mikseritega vajaduse korral betooni objektile juurde transportida. Toruliini pikkus betooni pumpamiseks on kuni 28m, millele on võimalik lisada voolikuid ja pikendada toruliini kokku kuni 53 meetrini.

Suuremate ja keerulisemate objektide puhul, kus betoonisegu tuleb pumbata erinevatele kaugustele ja kõrgustele, kasutatakse spetsiaalset, pumpamiseks ette nähtud autobetoonipumpa; betooni tarne teostatakse mikseritega. Betoonipumba toruliini pikkuseks on 42m, millele on võimalik lisada voolikuid ja pikendada toruliini kokku kuni 92 meetrini.

Betoonitehnika kaal on kuni 32 tonni, seega tuleb tellijal sujuva betoonitarne tagamiseks arvestada teedele kehtestatud piirangutega.

Betoneerimistööde teostamisel objektil on üldise ohutuse ja tehnika nõuetekohaseks toimimiseks vajalike tingimuste tagamine tellija vastutus.

preload images